Najlepsze systemy asekuracji stosowane w Parku linowym LinaAdrena Sosnowiec

W naszym parku dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze! Dlatego w parkach linowych LinaAdrena stosujemy najnowocześniejsze i najlepsze metody asekuracji osobistej.

Park linowy LinaAdrena w Sosnowcu wyposażony został w najbezpieczniejszy system asekuracji kategorii E – gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa. Jest to rozwiązanie ciągłej asekuracji firmy Vert Voltige.

Polega na tym, że klient zostaje wpięty na początku do trasy linowej i nie może się samodzielnie z niej wypiąć, aż do ukończenia trasy. System ten kompletnie niweluje tzw. czynnik błędu ludzkiego – czyli wypięciu dwóch karabinków w przypadku asekuracji standardowej.

Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu asekuracji ciągłej, wszyscy są całkowicie bezpieczni na linach a rodzice już więcej nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swoich dzieci.

Trasy z asekuracją ciągłą mogą pokonywać już dzieci nawet od 4 roku życia – wystarczy nam tylko umiejętność dopasowywania kształtów – jak w przypadku tych zabawek dla najmłodszych.

Park linowy LinaAdrena Sosnowiec staje się jednym z najbezpieczniejszych parków linowych w regionie.

Oczywiście dla bardziej doświadczonych osób będzie możliwość skorzystania ze standardowej asekuracji własnej polegającej na przepinaniu dwóch niezależnych karabinków.

 • Krótkie lonże - dwa niezależne karabinki

  Klasyczny system asekuracji polegający na przepinaniu dwóch niezależnych karabinków.

  Lina Adrena

  Jest to prosty i szybki sposób asekuracji własnej. Przepinamy dwa niezależne karabinki. System ten jest bezpieczny pod warunkiem gdy zawsze przynajmniej jeden karabinek pozostaje wpięty do liny asekuracyjnej.

 • SYSTEM CIĄGŁEJ ASEKURACJI VERT VOLTIGE

  Najbezpieczniejsze rozwiązanie w parku linowym! 100 % bezpieczeństwa!

  Vert Voltige

  System asekuracyjny polegający na przeciąganiu karabinka w kształcie litery „C” przez metalowe blaszki na podestach. Osoba raz wpięta do liny nie ma możliwości odpięcia się od systemu linowego!

  Z taką asekuracją zabawa na parku linowym to czysta przyjemność i zero stresu dla rodziców!

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×